Doç. Dr. Halil Hüseyin Çağatay Göz Kliniği

Doç.Dr. Halil Hüseyin Çağatay göz hastalıkları uzmanı insan sağlığını merkeze alıp, etik değerlerden ödün vermeden hekimlik yapmayı ilke edinmiştir.

Yenidoğan döneminden itibaren tüm yaş gruplarında, temel ve ileri göz sorunlarını güncel tanı ve tedavi yöntemleri kullanarak hizmet vermekteyiz.

İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalışma yaşamına devam etmektedir. İzmir, Karşıyaka’da Park Yaşam Ofislerinde bulunan muayenehanesinde görev yapmaktadır. Ameliyatlarını ise; İzmir’de anlaşmalı özel hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca her ay düzenli aralıklarla İstanbul Ataşehir Memorial Hastanesinde konuk hekim olarak cerrahi müdahalelerini gerçekleştirmektedir.

Uzak ve yakın görme azlığı

Kontakt lens muayenesi

Göz tansiyonu

Çocuk göz sağlığı ve şaşılık

Göz kapağı düşüklüğü ve pitozis

Akıllı lensler ve katarakt ameliyatı

Lazer ameliyatları

Göz tansiyonu

Park Yaşam Mavişehir

Doç.Dr.Halil Hüseyin Çağatay; göz hastalıklarının özellikle Katarakt, Retina ve Oküloplastik Cerrahi alanlarında çalışmıştır. Uzmanlık tezini ”Ptozis olgularında frontal askılama cerrahisi” konusunda yapmıştır.

Bebek göz muayenesi, çocuk göz sağlığı, yetişkinlerde şaşılık ameliyatları, göz tembelliğinde şaşılık ameliyatı gibi konularda çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmalarının bir kısmı son yıllarda tıp literatürüne basılı makale ve kongrelerede sözlü bildiri, video sunusu ve poster bildiri olarak girmiştir.

2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi – Pediatrik oftalmoloji departmanı 1 ay süre ile gözlemci olarak bulunmuştur. Bu dönemde  Doğumsal Şaşılıklar ve Çocuklarda Göz dibi Görüntülemesi Konusunda çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Keratokonus olgularında Cross Linking ve Hibrid Kontakt Lens uygulamalarını gerçekleştirmiştir. Ayrcı bu süreçte Kuzey Doğu Anadolu bölgesinde 3.basamak sağlık hizmeti ve tıp eğitiminin geliştirilmesi amacı ile farklı konulardaki zorluk derecesi yüksek hastalar ile ilgilenerek bilgi ve becerisini arttırmıştır.

Doç.Dr.Halil Hüseyin Çağatay  – Avrupa Göz Uzmanları Yeterlilik Diplomasına Sahiptir

Temel çalışma alanları, Halil hüseyin çağatay

Göz muayenesi için ön bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon numaramız 0553 17 17 034  ayrıca aynı telefon hattımız üzerinden mesaj yoluyla ulaşmak için, whatsApp üzerinden de mesaj yazabilirsiniz.


İletişim  için tıklayınız.

Paylaş:

6 yorum “Doç. Dr. Halil Hüseyin Çağatay Göz KliniğiAdd yours →

  1. Lütfen bana dönün.sağ gözüm içe kayıyor.ayni zamanda tembellik var çok görüyorum.bir kez şaşılık ameliyatı oldum .ancak eskiye döndü.öbür gözde de yakini görme problemi başladı.yani aslinda ben tek gözle görüyorum.bir gözüme akilli mercek öbürüne şaşılık ameliyatini yapsaniz.fiyat ve ikisi bir arada olur mu.allah aşkına cevap yazin artik

  2. Merhabalar ben küçüklüğümden beri gözlük takıyorum şaşılılık var gözümde ama.gözlük takınca kayma hiç olmuyo gözlük takmaktan rahatsız değilim ama numaram çok yüksek ikiside 3.75 16 yaşındayım 18 yaşına kadar düşebilir mi yasa lazerle numaramj küçültebilir miyim

  3. Oğlum 4 yaşında. Horizantal nistagmusu var.gozluk kullanıyoruz.nistagmusun sebebi anne karnında göz merkezinin durması dendi.gozluk kullanıyoruz.goz numarasının yukselmeyecegi söylendi.ama biz çok telâşlayız.herhangi bi tedavisi sürecinde yok.nasil bi yol izlemeliyiz.bize yardımcı olur musunuz lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×