Halil Hüseyin Çağatay Yorumları

Doç.Dr. Halil Hüseyin Çağatay yorumları ile daha yakından bilgi sahibi olabilirsiniz. Göz hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır, şaşılık, göz estetiği, lazer tedavileri ve akıllı lensler konusunda özellikle çalışmaları bulunmaktadır.

Şaşılık tedavisi

 • Gözde içe kayma
 • Gözde dışa kayma
 • Gizli kayma
 • Göz tembelliği
 • Sinir felçleri
 • Duane sendromu

Nistagmus

Okuloplastik cerrahi , Göz estetiği uygulamaları

 • Pitozis , göz kapağı düşüklüğü
 • Göz kapağı fazla açılması
 • Protez göz

Keratokonus

Lazer tedavisi

Akıllı lensler ve katarakt ameliyatları

Muayenehanesinde çocuklar için muayene odası bulunmaktadır, yetişkinler ve çocuk göz sağlığı konusunda güncel gelişmeleri takip ederek mesleğini yapmaktadır.

halil hüseyin çağatay yorumları


Hastaların görüşlerini doktortakvimi web sayfasından okumak ve randevu oluşturmak  için tıklayınız.

Google yorumlarını okumak için tıklayınız.

 

 

 

Paylaş:

4 yorum “Halil Hüseyin Çağatay YorumlarıAdd yours →

 1. Öncelikle değerli doktorum Halil Hüseyin Çağatay Bey’e ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
  Doğuştan katarakt rahatsızlığım vardı.16 dereceye kadar gözlük kullandım. Nihayetinde 15 yaşında Denizli’ de özel bir hastanede operasyon geçirdim ve gözlerime mercek takıldı. Ameliyat başarılı geçti.Bu sayede gözlük numaram düştü.Ancak ameliyat sonrasında gözlerimdeki kayma devam etti.Benim için çok üzücü bir durumdu. Doktor kaymanın, görme oranım çok düşük olduğu için yaşandığını ve bu duruma müdahale edilemeyeceğini söyledi. Aradan yıllar geçti.Bu süreçte farklı doktorlara da gittim ama yapılan açıklamalar beni tatmin etmedi.
  Gözlerimdeki kayma özellikle meslek hayatımda beni çok olumsuz etkiledi. Karşıya baktığım halde gözüm hep sağa doğru kayıyordu.Bu durum bir öğretmen olarak öğrencilerimle iletişim kurarken sıkıntı yaşamama neden oldu. Nette araştırma yaparken Halil Hüseyin Bey’i gördüm. Burada yapılan hasta yorumlarından da hareketle İzmir’e geldim ve muayene oldum. Doktorum çok ilgiliydi. Ameliyat neticesinde kaymanın düzelebileceğini söyledi ve süreç hakkında uzun uzun bilgi verdi. Ameliyat olmaya karar verdim ancak ister istemez içimde bir tedirginlik vardı.Ya daha kötü olursa diye düşünüyordum ameliyat masasına yatıncaya kadar.
  28 Ağustos 2018 Salı günü operasyon gerçekleşti. Veee iyi ki gerçekleşti.Çok başarılı geçti. Bir hafta sonra kanlanması büyük ölçüde kayboldu.. Aradan yaklaşık bir buçuk ay geçti ve kendimi dünyaya ikinci kez gelmiş gibi hissediyorum. Bana bu sevinci yaşatan kıymetli doktorum Halil Bey iyi ki varsınız.
  Sonsuz teşekkürler…

 2. Doğuştan olan nistagmus ve şaşılığım için türkiye genelinde dolaşmadığım doktor kalmamıştı. tek istediğim iyi görebilmek ve artık ağrı çekmemekti ama bunu doktorlara söylediğimde her sefeirnde azarlayıcı bir uslupla tedavisi yok cevabını almaktı ta ki halil hüseyin hocayla tanışana kadar halil hüseyin hocaya uzun muayene sonucunda beni dinleyerek çözüm yolları buldu. beni lensle tanıştırdı ilk lensi tek başıma takbileceğim aklıma gelmezdi doktorum bana öğrenme konusunda ısrarcı ol dedi ve artık 2 saniyede tek başıma takabiliiyorum göz kası ağrılarım için lens üzerine takılabilir gözlük verdi lensler sayesinde hem görüş açım genişledi hem kendime olan özgüvenim geldi gözlükler sayesindede pc karşısında olan kas ağrılarım azaldı halil hüseyin hocama minnettarım ameliyat olmadan çözüm yolları ürettiğiniz için bana çok teşekkür ederim.

 3. Bizim yollarimiz 8 nisan 2021 tarihinde dr. Halil Hüseyin Cagtay ile kesisti iyiki karsima ciktiniz hocam ben almanyadan nistagmus ve sasilik rahatsizligindan dolayi cok arastirmam sonucu dr. Beyin yanina gittim okadar iyi karsilandimki detayli muanesi olsun ilgi alakasi olsun cok mutlu etti beni Asistanlarida kendi gibi cana yakin yardimci oldular. Ameliyatima karar verdik ve 9 nisan 2021 de ameliyat oldum. Hersey cok iyi gecti bana ISIK oldugunuz icin size cok minnetarim siz ve ekibiniz okadar mükemmel insanlarsinizki iyiki yollarimiz kesisti ayaginiza tas degmesin ameliyat öncesi sonrasi ailem gibi yanimdaydiniz cok cok cok tsk ederim hersey icin iyiki sizin bi Hekimlerimiz var 10 sayfada yazsam inanin yetmez basarilariniz daim olsun Dr. Halil Hüseyin Cagtay. Almanyadan kucak dolusu sevgiler

 4. Merhaba Funda hanım çok teşekkürler yorumunuz için, Almanya’ya selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×