Telefon : 0 232 503 13 83
Whatsapp: 0 553 17 17 034
Adres: Yalı Mahallesi, 6523 Sokak, No:32B Daire:404 Karşıyaka​/İzmir

 

 

Samiye Kök; Ev Hanımı

Bir gözümde 17 diğerinde 15 numara miyop vardı. Yıllarca bu numaralarda gözlükler kullandım. 50 yaşından sonra bir de katarakt gelişti gözlerimde. Görmem iyice azalınca göz doktoru Halil Hüseyin Çağatay’a başvurdum. Önce sağ gözümü sonra da sol gözümü ameliyat etti, hem görmem çok iyi duruma geldi hem de o kalın camlı gözlüklerden kurtuldum.

Şenay Dinçel, Ressam

Sol gözümü 40 yıl önce kaybetmiştim. Sağ gözümden neredeyse 10 yıldır göz tansiyonu nedeniyle tedavi olmaktaydım, son yıllarda görmem azaldı. Göz tansiyonu nedeniyle olduğunu düşünüyordum, doktor Halil Hüseyin Çağatay bu gözümde hem katarakt hem de glokom olduğunu söyledi ve katarakt için ameliyat olmamı önerdi. Diğer gözüm olmadığı için kalan tek gözümden ameliyat olmaktan çok korktum ama cesaretimi toplayıp ameliyatımı oldum. Doktor Halil Hüseyin Çağatay’a tek gözüme gerçekleştirdiği bu ameliyat için çok teşekkür ederim. Şu an yeniden görmemi sağladı, yeniden doğmuş gibi oldum.

Ömer Karakurt, Emekli

Sağ gözümde puslu görme problemim vardı. Katarakt teşhisi konulduktan sonra ameliyat olmak için Halil beye başvurdum. Katarakt ameliyatımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi Halil bey. Ameliyatım sonrasında kısa süre içinde görmem iyi duruma geldi. Ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim.

Habib Göl, Emekli

Bir gözümden daha önce katarakt ameliyatı olmuştum, sonra diğer gözümden de az görmeye başladım. İzmir Bornova’da katarakt teşhisi ile ameliyatımı gerçekleştirdi Halil bey. Ameliyat sırasında ağrı veya zorluk olmadı, kısa sürede ve rahatça geçti ameliyatım, Halil Hüseyin Çağatay hocama çok teşekkür ediyorum.

Eren Suekici, Serbest Meslek

Her iki gözümde toplamda 10 numaranın üzerinde miyop astigmat mevcut idi. Hatta sol gözümde kayma vardı ve yüksek numaralarda gözlük kullanmak oldukça sıkıntılı idi. İş bulmakta ve çalışmada ne kadar zor olduğunu anlatamam… Sonra Halil hocama gittim sağolsun bu numaraların mercek yardımıyla düzeleceğini ve gözlüğe ihtiyacın kalmayacağını söyledi ve nihayetinde de öyle oldu Halil hocam ve ekibi Kars gibi küçük bi yerde bu ameliyatı yaptı ve şuan gözlük kullanmıyorum her işte her yerde rahat çalışıyorum ve iş buluyorum. Allah, Halil hocamdan razı olsun iyi ki tanıdım, iyi ki Kars’a gelmişsiniz hocam.

Arif Özdemir, Kamu Çalışanı

Merabalar ; ben keratakonus hastaniz Arif Özdemir Kars’tan. Her iki gozde de keratakonus nedeniyle mayis 2015 te sag gozden cross linking tarafinizdan yapildi. Şu an her iki gozde de sert lens kullaniyorum.  Iyi calismalar dilerim.

Elif Ş Durmaz, Devlet Memuru

Günaydın; Ardahan Posof’tan, kızım Elif Şeyma Durmaz göz kayması nedeniyle ameliyat yaptınız , Allah sizden razı olsun…

Uğur Uğuz, Maliye Memuru

2010 yılında memur olmak için sağlık kuruluna başvurdum, fakat göz kapağımda düşüklük (pitozis) olduğu tespit edildi ve memur olamayacağım söylendi. Göz doktoru Halil Hüseyin Çağatay’a başvurdum, ve yaptığı cerrahi operasyonla eki sağlığıma kavuştum ve memur oldum. Kendisine çok minnetarım. Şu an Silifke Vergi Dairesinde maliye memuru olarak görev yapıyorum. Halil Hüseyin Çağatay hocama çok teşekkürler.

Yusuf D, Çiftçi

Merhaba; oğlum Yusuf’un düşme sonrasında gözünde şaşılık meydana geldi, doktorumuz Halil bey Botox ile şaşılığın düzelmesini sağladı. Teşhis ve tedavisi için kendisine çok teşekkürler, iyi günler.

Şafak Ercan, Hemşire

Doktor Halil bey, babamın her iki gözünden katarakt ameliyatlarını gerçekleştirdi. Uzak ve yakın için uygun olan akıllı lensler konuldu ameliyatta. Babam bu ameliyatlar sayesinde görmesini tekrar geri kazandı ve gözlük ihtiyacı da kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Filiz Balaban, Üniversite Çalışanı

Oğlumun gözünde doğumsal göz yaşı tıkanıklığı mevcut idi, 1 yaşına kadar sürekli sulanma ve çapaklanma oluyordu. Dr Halil beyin gerçekleştirdiği probing işlemi ile kanal tıkanıklığı açıldı. Ve gözündeki sulanma ve çapaklanma kesildi. Teşekkürler.

Yiğit E Öztürk, Esnaf

Hastamızın gözlerinde kayma vardı, Halil hoca tarafından ameliyat edildi. 2 yıl geçti üstünden, hiçbir problem olmadı. Sağolun.

İbrahim Çapkurt, Tüccar

Oğlumuzun sağ gözünde 2 yaşında iken kayma fark ettik. Muayenede hem kayma hem da göz tembeliği tespit edildi, gözlük verildi. Daha sonra kayma nedeniyle 3 yıl önce Dr Halil bey tarafından ameliyat edildi ve sonra da göz tembelliği nedeniyle kapama tedavisine devam ettik. Şu an hem göz tembelliğini atlattık, hem de göz kayması tamamen düzeldi.

Birgül Orallı, Fabrikada Çalışıyor

Yiğenimin sol gözünde kayması vardı, Dr.Halil Hüseyin Çağatay tarafından3 yıl önce yapılan ameliyat sonrasında kayma tamamen düzeldi. kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Paylaş: