İzmir Nörotoksin Tavsiye

Botulinum tavsiyesi

Yılların etkisi ve doğal etkenler nedeni ile zamanla özellikle göz çevresinde ve yüzlerde kırışıklıklar artar ve estetik kaygısı yaratır. Genelde kadınlarda çok fazla olmasına rağmen estetiğine önem veren erkekler için de bu durum kaygı yaratabilir. Her yaştan sağlıklı kişiler için nörotoksin toksin tedavisi mümkündür. İzmir’de nörotoksin tedavisi için tavsiye edilecek özel klinikler mevcuttur. Nörotoksin tedavisinde deneyimli uzman hekimimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu konuda gerekli detayları kliniğimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Uzun seneler tıbbi alanda kullanılan nörotoksin toksini; bakteriden üretilen bir toksin türüdür. Tıbbi alanda kullanımının ardından estetik olarak da artık kullanım alanı bulan nörotoksin toksini; özellikle göz çevresi, yüz, alın, boyun gibi bölgelerde de etkili tedavi sağlamaktadır. Nörotoksin tedavisinde 6 aylık bir süreç etki yaratır. Daha sonra nörotoksin yenilenmesi gerekir. Bu güne değin yan etki profili oldukça güvenli olarak tespit edilmiştir, nörotoksin tedavisi isteğe bağlı olarak yenilenebilir.

Nörotoksin toksini tedavisinde iğne ile dermis tabakasına toksin enjekte edilir ve sinir uçları ile kaslar arasında iletim kesilir. Böylece gerginlik oluşur. Kısa süren bir tedavidir ve yan etkisi azdır veya yan etki yaratmaz. Bunun yanı sıra acı ya da ağrı oluşturmaz. Lokal anestezi için krem vyea buz kullanabiliyoruz. Genelde ise hiçbir anestezi yapılmadan oldukça rahat bir şekilde uygulanabilir. Nörotoksin tedavisi sonrası hekimimiz gerekli olan dikkat edilecek hususlarda sizleri yönlendirecektir.

Nörotoksin tedavisinde genelde yüzde ve diğer bölgelerde rahat hareket etmek mümkündür. Mimiklerde hafif bir değişim olur ve  doğal halinizi koruyabilirsiniz. Nörotoksin tedavisi öncesinde hekimlerimiz gerekli olan tetkikleri uygular ve sizlere genel olarak bilgi sunar. Her açıdan sağlıklı koşullar altında yapmış olduğumuz nörotoksin tedavisinde başarılı bir sonuç sunuyoruz.

İzmir Nörotoksin Tavsiye

İzmir’de birçok açıdan sağlıklı ve başarılı nörotoksin tedavisi için tavsiye edilen kliniğimize uğrayarak fiyatlar ve diğer bilgileri öğrenebilirsiniz. Nörotoksin tedavisine karar vermeniz halinde randevunuzu alarak uygulamadan gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.


Göz Estetiği

Göz kapağı ameliyatları ve göz estetiği sorunlarınız hakkında danışmak için yandaki Whatsapp işaretini kullanabilirsiniz.


Sonuç: Göz estetiği ameliyatları ile gözlerdeki yorgun görünümden kurtulmak mümkündür. Ameliyatın başarısı için hastanın doğru ve gerçekçi bir şekilde bilgilendirmesi  gerekir. Uygun ameliyat tekniğini belirleyerek, hastaların sağlıklı bir şekilde doğal bir görünüm kazandırılması hedeflenmelidir.

Doç.Dr. Halil Hüseyin Çağatay

Paylaş:

0 yorum “İzmir Nörotoksin TavsiyeAdd yours →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×