Virüs Salgınında Özel Göz Muayenesi

Merhaba, Doç.Dr. Halil Hüseyin Çağatay’ın web sayfasına hoş geldiniz. Dr Çağatay 2005 yılından beri göz hekimi olarak görev yapmaktadır. Daha önce İstanbul ve İzmir’de göz hastanesi ve eğitim-araştırma hastanelerinde görev yapmıştır. Şu an aktif olarak özel muayenehanesinde görev yapmaktadır. 

Virüs salgını nedeniyle muayene koşulları ve ameliyat programlarımızda ciddi değişiklikler yapıp önlemler aldık. Öncelikle erteleyebileceğimiz tüm muayene ve işlemleri erteliyoruz. 


Özellikle yeni gelişen göz bulanıklığı, gözde kanlanma veya göze acil müdahale edilmesi gereken durumlarda göz muayenelerimiz devam etmektedir. 


göz doktoru, acil göz muayenesi, izmir göz hastanesi, göz hastanesi

Muayene koşulları hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz. 

Telefon: 0 553 17 17 034

 

Bu muayeneye gelmeden önce bilmeniz gereken bazı şeyler var; 

göz muayenesi öncesinde giyilmesi gereken ekipmanlar

 

MUAYENE ÖNCESİ DETAYLI TELEFON GÖRÜŞMESİ

Randevu verilmeden önce mutlaka telefonda detaylı bir şekilde kayıt bilgileri, hastanın şikayeti ve detayları hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Böylece muayenehanede geçirilen süreyi minumuma indiriyoruz. 

TELEFONDA DANIŞMA

Acil veya zorunlu olmayan tüm muayeneleri erteliyoruz, buna eğer karar vermekte zorlanıyorsanız bize telefon veya whats app yoluyla ulaşarak probleminizi anlatabilirsiniz. Bu sürecin telefonda geçmesi muayenehanede bulunacağınız süreyi azaltacaktır.

MUAYENEHANE İÇİNDE BAŞKA BİR HASTA İLE KARŞILAŞMAYACAKSINIZ

Muayenehane içerisine aynı sadece 1 hasta kabul ediyoruz. Ofis içerisinde bekleme salonu kullanılmamaktadır, hastalar ofis içerisine muayene saatinde alınmaktadır. Muayeneye 5 dakika erken gelerek, bina önündeki geniş park alanında beklemenizi rica ediyoruz. Ofis uygun olduğunda muayene saatinde sizi cep telefonundan arayarak çağıracağız.

ÇOCUK HASTA YANINDA EN FAZLA 1 REFAKATÇİ

Hasta yanında en fazla 1 refakatçiye izin veriyoruz

MUAYENEHANE VE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞI İÇİN GÜNDE  FAZLA 6 MUAYENE

Günde en fazla 6 hasta muayene ediyoruz. Bir muayene günü çalışıp sonrasında mutlaka ofisin tamamen dezenfeksiyonu gerçekleştiriyoruz ve 1 gün ara veriyoruz.

MUAYENE SONRASI DEZENFEKSİYON

Her hastadan sonra 30 dakika ara veriyoruz, tüm havalandırma sistemlerini açarak ve yüzey dezenfeksiyonu sonrası yeni muayeneyi alıyoruz.

 

 

 

Paylaş:

0 yorum “Virüs Salgınında Özel Göz MuayenesiAdd yours →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×