Göz Çevresi Kırışıklıkları Nörotoksin Fiyatları

Göz çevresİ kırışıklıkları

Yaşın ilerlemesi ile doğal olarak ortaya çıkan kırışıklıklar; kadın ya da erkek olsun hep estetik kaygısını da beraberinde getirir. Estetik olarak nörotoksin tedavisi ile özellikle göz çevresinde bulunan ve kazayağı olarak da adlandırılan kırışıklıklardan kurtulmak mümkündür. Özellikle kırışıklıkların ilk ortaya çıktığı dönemde tedavi ile daha başarılı sonuçlar elde edilir. Göz Çevresi Kırışıklıkları Nörotoksin Fiyatları yapılacak alandaki göre değişiklik gösterir. Bu konuda kliniğimizden veya whats ap yoluyla gerekli tüm bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz.

Göz Çevresi Kırışıklıkları Nörotoksin Fiyatları

Göz kapağında nörotoksin kullanımının diğer bir nedeni de; göz kapaklarının istemsiz kasılması olan Blefarospazm adı verilen bozukluktur.

Nörotoksin tedavisi sonrası ilacın etkisi 2-3 gün içinde başlar. Etkinin en yüksek düzeye ulaşması 2 hafta kadar sürmektedir. Göz çevresindeki derin çizgiler nörotoksin tedavisine tek seansta cevap vermeyebilir. Özellikle mimiklerle değişmeyen statik çizgiler ancak dermal dolgu yapılmasına cevap verebilmektedir.

Kırışıklıkların kalıcı hale gelmeden erken dönemde tedavi edilmesi önem taşır. Erken dönemde hem daha uzun etkili hem de daha az ilaç kullanarak başarılı sonuç elde etmek mümkündür.

Mimiklerle neredeyse kalıcı hale gelen çizgilenmelerin, birden fazla tedavi sonrası durumu.

Nörotoksin estetik tedavi yöntemi artık güvenli olarak estetik alanda da tercih edilmektedir. Estetik alan dışında tıbbi olarak da kullanılan nörotoksin toksini vücuda deri altına enjekte edilmek suretiyle kullanılır. Sinir uçlarını hareketsiz bırakarak bulunan alanda kaslarla iletimi kesmeye etken olur. Artık laboratuar ortamında da üretilen nörotoksin toksini; migren tedavisi, terleme gibi tıbbi alanlarda da hayli önemli tedaviler oluşturmuştur. Estetik alanda özellikle yüz ve göz çevresinde en fazla tercih edilen kırışıklık önleme tedavisidir.

Nörotoksin tedavisinde kısa bir sürelik bir uygulama gerçekleşir. Göz çevresine iğne ile nörotoksin toksini enjekte edilir ve bu bölgede zamanla kırışıklıklar azalır. Etki süresi 3 veya 6 aylık bir dönemi kapsar ancak tedaviyi tekrarlatmak mümkündür ve bu durum hiçbir yan etki oluşturmaz. Güvenli bir uygulama olması birçok kişi tarafından tercih nedeni olabilmektedir. Nörotoksin uygulaması sonrası kırışıklıkların azalmasının yanı sıra ayrıca yüz ifadesinde de bir yumuşaklık ve ifade değişimi olumlu yönde olabilmektedir.

Kaş kaldırmada da kullanımı sağlanan nörotoksin tedavisi özellikle göz çevresi kırışıklıklarında da oldukça başarı olabilmektedir. Kliniğimizde göz çevresi kırışıklıkları nörotoksin fiyatları uygun olarak hastalarımıza yapılmaktadır. Sağlıklı koşullar altında hizmet veren hekimlerimiz öncelikle hastamızın tetkiklerini yapar ve gerekli olan uygulama için aydınlatır. Kısa sürede uygulama sonrası uyulacak tüm kurallar anlatılır ve sonrasında hastamızın dikkatli olması dâhilinde başarı oranı da yüksek olur.

Göz çevresi kırışıklıkları nörotoksin fiyatları, genel olarak neler yapılacağı ve diğer hususlarda gerekli olan tüm bilgiler için bizimle yandaki WHATSAPP ikonundan iletişime geçerek karar verebilir ve başarılı nörotoksin tedavisinden yararlanabilirsiniz.

Göz çevresi kırışıklıkları nörotoksin uygulaması yan etkileri; oldukça az görülen bu yan etkiler şunlardır.

  • Ağrı
  • Morarma
  • Kızarıklık
  • Ödem
  • Hassasiyet
  • Baş ağrısı
  • İnfeksiyon
  • Hissizlik
  • Endişe

Göz Estetiği


Sonuç: Göz estetiği ameliyatları ile gözlerdeki yorgun görünümden kurtulmak mümkündür. Ameliyatın başarısı için hastanın doğru ve gerçekçi bir şekilde bilgilendirmesi  gerekir. Uygun ameliyat tekniğini belirleyerek, hastaların sağlıklı bir şekilde doğal bir görünüm kazandırılması hedeflenmelidir.

Doç.Dr. Halil Hüseyin Çağatay


İl dışından ve yurtdışından gelen hastalarımız için konaklama sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş:

0 yorum “Göz Çevresi Kırışıklıkları Nörotoksin FiyatlarıAdd yours →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×