Kalıcı Akıllı Lens Fiyatları

Görme bozukluğu yaşayanlar için ortaya çıkan en yeni tedavi yöntemlerinden biri olan kalıcı akıllı lens tedavisi, sağlık merkezimiz tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Uzak ya da yakını görme rahatsızlığı bulunan hastaların, gözlük kullanmaması için üretilen lensler geceleri çıkarılmak zorunda kalınıyor, gerekli özen gösterilmediğinde gözde iltihaba neden olabiliyordu. Ayrıca bu lenslerin göz sağlığı için düzenli aralıklar ile değiştirilmesi gerekiyor. Kalıcı lensler, insanın hayatı boyunca gözünde kalabilen ve herhangi bir yan etkisi olmayan lenslerdir. Sadece uzağı görmeme sorunu olanların değil, yakını göremeyenlerin de yaptırabileceği bu tedavi sayesinde göz ile ilgili tüm sorunlar ortadan kalkmaktadır. Üstelik kalıcı akıllı lens fiyatları hakkında da piyasadaki en ucuz tedaviyi yaptırabileceğiniz bir merkezdir.

Kalıcı Akıllı Lens Fiyatları
Kalıcı Akıllı Lens Fiyatları

Lense Neden Gerek Duyulur?

İnsanların gözlerinin iç kısımlarında saydam şekilde lensler bulunur. Bu lensler zaman geçtikçe esneme özelliklerini yitirirler. Bu da gözde bir odaklanma sorununa sebep olur. Bu aşamada sağlık merkezimize başvuran hastaların öncelikle göz bozukluklarının nedeni ve derecesi hakkında ölçümler ve araştırmalar yapılır. Ardından hastaya en uygun lens seçimi yapılarak kısa bir operasyon ile bu akıllı lens hastaya nakledilir. Kalıcı lensin takılma süreci çok kısa bir zaman alır. Hasta operasyonun ardından kısa süre içerisinde eskisi gibi görmeye başlar. Hastanın iyileşme süresi boyunca tüm kontrolleri operasyonu gerçekleştiren doktorlarımız tarafından yapılmakta, hastanın tedavi süreci izlenmektedir. Kalıcı lensler genellikle kırk yaş ve üstü için uygundur ve hastanın yaşam süresi boyunca bir daha göz numarasında herhangi bir değişiklik olmaz.

Randevu ve İletişim

Kliniğimize haftanın her günü ulaşabilir ve muayene için randevu alabilirsiniz. Randevu talebiniz kısa süre içerisinde oluşturulur. Doktorlarımız randevu günü gerekli tetkiklerinizi yaparak sizi operasyon hakkında bilgilendirirler.

Tüm sorularınız için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş:

4 yorum “Kalıcı Akıllı Lens FiyatlarıAdd yours →

  1. Diyelim her şey uygun gitti ameliyata karar verildi ssk lı çalışan için 2 göz akıllı lens uygulaması ücret ne kadardır.

  2. slm. ben yurdisindan gelip akilli sens amaliyati olmak istersem, ødemem gereken net fiyati øgrenebilirmiyim ?

  3. Merhaba Veysel bey, akıllı lens fiyatı hakkında detaylı bilgi için 05531717034 numaralı whatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×